FGGK pro bono

{[description]}

FGGK pro bono

Działalność społeczna prawników FGGK

Nasza Kancelaria od wielu lat wspiera liczne inicjatywy społeczne. Pomagamy organizacjom walczącym z bezdomnością, organizującym adopcję i zajmującym się ogólną działalnością dobroczynną.

Praca Kancelarii to nie tylko działalność zarobkowa. FGGK od lat współpracuje z szeregiem zaprzyjaźnionych organizacji społecznych działających na terenie Warszawy. Od dłuższego czasu nasi prawnicy związani są z inicjatywami Fundacji Rodzin Adopcyjnych (organizacja prowadząca m.in. Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny dla małych dzieci w Otwocku czy Punkt Diagnostyczno-Konsultacyjny FASada, więcej na stronie www.adopcja.org.pl) i Katolickiego Ośrodka Adopcyjnego (gdzie prowadzimy warsztaty prawne dla przyszłych rodziców adopcyjnych). Od kilku miesięcy wspieramy Wspólnotę Sant'Egidio (www.santegidio.pl) w jej działaniach na rzecz osób bezdomnych, zwłaszcza w kontekście starań o świadczenia emarytalne. Na wiele lat datuje się również nasza przyjaźń z Klubem Rotary Warszawa-Żoliborz (www.rotary.warszawa-zoliborz.pl).

Zadania te dają nam olbrzymią satysfakcję. Zachęcamy wszystkich do wspierania tych inicjatyw, zwłaszcza w kontekście 1%-ta.|