Zespół

Zespół

 

 

 

 

 

 

Michał Karwowski - Partner

 

Michał Karwowski / Partner

Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Od 2006r. prowadzi samodzielną praktykę w Warszawie obejmującą w szczególności spory sądowe, zagadnienia prawa własności intelektualnej oraz zwalczania nieuczciwej konkurencji i prawnokarną ochronę działalności gospodarczej. Autor publikacji z dziedziny postępowania cywilnego.

Twitter: @mjkarwowski

 

Edyta Gosk Grodzka - Partner

 

Edyta Gosk Grodzka / Partner

Radca prawny, członek okręgowej izby radców prawnych w Warszawie. Absolwentka WPiA Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prawa gospodarczego, prawa motoryzacyjnego i zamówień publicznych. Świadczy stałą pomoc prawną polskim i zagranicznym firmom działającym w Polsce. Wspiera przedsiębiorców zagranicznych rozpoczynających działalność na polskim rynku. Prelegent wielu konferencji z zakresu ochrony danych. Prowadzi obsługę prawną również w języku angielskim. Kieruje Korean desk w Kancelarii.

 

Edyta Gosk Grodzka

 

Krzysztof Freliszka / Partner

Adwokat, absolwent WPiA UW, członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w prawie cywilnym i handlowym. Posiada bogate doświadczenie w procesach sądowych, obejmujące w szczególności reprezentację w licznych postępowaniach gospodarczych i cywilnych. Uczestniczył w projektach doradczych na rzecz Ministerstwa Skarbu i jednostek samorządu terytorialnego, a także w procesie prywatyzacji spółek Skarbu Państwa. Prelegent na konferencjach i autor publikacji naukowych i branżowych. Tytuł adwokata uzyskał w 2007 r. Wcześniej zdobywał doświadczenie współpracując z renomowanymi kancelariami prawnymi polskimi i zagranicznymi.

 

Adwokaci

Adwokaci

Lena Dąbrowska
Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie, sędzia Sądu Dyscyplinarnego tejże Izby. Specjalizuje się w prawie karnym i własności przemysłowej. W zespole Kancelarii od 2010r.

Eliza Stawicka
Adwokat

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w prawie karnym, rodzinnym i własności przemysłowej. W zespole Kancelarii od 2008r.

Bogdan Wernik
Adwokat

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie, absolwent WPiA Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w sporach sądowych i w postępowaniach administracyjnych. Pasjonat historii. W zespole Kancelarii od 2015r.

 

Pracownicy i zespół

Prawnicy i zespół

Paweł Lewandowski
Aplikant adwokacki

Aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Wspomaga adwokatów kancelarii przede wszystkim w zakresie spraw z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego oraz bieżącej obsłudze spółek. 

Sandra Forbert
Prawniczka

Jej zainteresowania skupiają się wokół prawa karnego oraz prawa własności przemysłowej. W Kancelarii zajmuje się sprawami z zakresu prawa administracyjnego, celnego oraz sprawami z zakresu prawa własności przemysłowej, między innymi takimi jak opracowywaniem zgłoszeń rejestracyjnych, korespondencją z urzędami patentowymi oraz analizą rynku pod kątem podobieństwa znaków towarowych.

Nannan Wang
Of Counsel

Partner we współpracującej kancelarii Rainmaker Law Firm z siedzibą w Pekinie. Posiada bogate doświadczenie we współpracy z podmiotami z Europy środkowej i wschodniej. Współpracuje ściśle z Kancelarią przy obsłudze europejskich przedsiębiorców inwestujących na terenie Chin, jak również przedsiębiorców chińskich inwestujących w Polsce.

Michał Zima
Asystent prawny

Zajmuje się wsparciem prawnym prawników w zakresie postępowania karnego, własności intelektualnej, windykacji oraz postępowań celnych.

Katarzyna Majcher
Kierowniczka biura

Opowiada za obsługę administracyjną Kancelarii, bieżące wsparcie pracy prawników, obieg oraz archiwizację dokumentów oraz obsługę korespondencji.

Katarzyna Anioł
Asystentka prawna

Zajmuje się wsparciem prawnym prawników w zakresie administracji, windykacji, obiegu korespondencji i obsługi toczących się postępowań.

Marcin Barycki
Of counsel - rzecznik patentowy

Współpracuje z FGGK w zakresie praw patentowych: rzecznik patentowy specjalizujący się w prowadzeniu spraw dotyczących prawa własności przemysłowej (wynalazki, wzoru użytkowe, wzory przemysłowe, znaki towarowe).