FGGK w czasie drugiej fali

{[description]}

FGGK w czasie drugiej fali

Kancelaria w okresie nawrotu epidemii pracuje jak zwykle

Druga fala epidemii wpływa na całą gospodarkę, w tym na obrót prawny. FGGK przygotowała się na te zmiany. Nasi Klienci wykorzystują ten czas do nadrobienia spraw prawnych.

Jesienny wzrost liczby zachorowań związanych z koronawirusem oraz idące za tym obostrzenia wpłynęły na życie nas wszystkich. Nasza Kancelaria wykorzystała jednak okres letni by przygotować się do zaistniałych zmian.

Sądy i urzędy ograniczają swoje działanie, co wiąże się nie tylko z odwołaniem rozpraw, ale również z ograniczeniem dostępu do tych instytucji i utrudnieniami w prowadzeniu spraw. Spodziewając się takich trudności nasza Kancelaria wdrożyła szereg rozwiązań usprawniających komunikację zarówno z podmiotami publicznymi uczestniczącymi w prowadzeniu naszych spraw, jak też z naszymi klientami. Dzięki temu zachowaliśmy w znacznej mierze sprawne i otwarte kanały komunikacji zapewniające przepływ informacji z i do kancelarii, przy zapewnieniu bezpieczeństwa uczestników. 

Uruchomiliśmy platformy, które pozwalają naszym klientom na bezpieczny kontakt z nami w trybie zdalnym, co - z perspektywy kilku tygodni - de facto usprawniło w wielu przypadkach współpracę i dostęp Klienta do adwokata.

W zaistniałej sytuacji wielu z naszych Klientów pracuje z domu, a w konsekwencji znajduje dodatkowy czas, by nadrobić zaległe kwestie prawne, załatwić formalności, które w normalnym trybie odkładane były na później.

Zachęcamy wszystkich do zastanowienia się, czy czas przymusowego ograniczenia kontaktów nie jest właściwą porą, by nadrobić tego typu zaległości, czy to ze sfery zawodowej (skompletowanie potrzebnych regulaminów, klauzul, dopełnienie obowiązków rejestrowych), czy też prywatnej (sprawy spadkowe, własnościowe, roszczenia odszkodowawcze). FGGK pozostaje do dyspozycji.|